VARTŲ AUTOMATIKA BFT

Vartų automatikos BFT

Kiemo vartų automatika BFT

Suteikiame garantijas, kad parduodama ir montuojama, visame pasaulyje žinomo ir naudojamo italų gamintojo BFT produkcija, funkcionuos be problemų ilgus metus, net ir atšiaurią žiemą. Tokia BFT vartų automatika pilnai sprendžia įvarias vartų ar tvorų judėjimo problemas. Siūloma produkcija – vartų furnitūra, bėgeliai, ratukai, vežimėliai. Pagrindinės vartų automatikos BFT galimybės:

1. Pakeliamų vartų automatika.

Tokio tipo vartų automatika BFT leidžia vartams judėti horizontaliai žemyn ir aukštyn. Ji yra pritaikyta intensyviam ir ilgam naudojimui, be to turi vidinius saugumo mechanizmus, kurie reaguoja į sutiktą kliūtį ir neleidžia vartams trenktis į ją, bet tuoj pat juos pakelia. Taip galėsite patogiai valdyti namų ar garažo vartus bei jaustis saugiai, jog neatsitiks nieko blogo. Vartų užsidarymo bei atsidarymo greitis gali būti koreguojamas dėl didelio vartų automatikos pasirinkimo. Pakeliamų vartų automatika yra labiausiai taupanti vietą ir praktiška, nes vartai gali būti atidaromi nuotoliniu būdu ir iš anksto.

2. Stumdomų vartų automatika.

Stumdomų vartų automatika tinka dideliems metaliniams kiemo vartams, kurie sveria ne daugiau 1,500 kg. Turime įvairiems dydžiams ir svoriams pritaikytas vartų automatikas. Stumdomų vartų automatika BFT turi funkciją, kuri leidžia testuoti save ir tęsti darbą. Visas mechanizmo korpusas yra sandarus ir patvarus nuo įvairių smūgių bei atšiaurių oro sąlygų. Taip pat kaip ir pakeliamų vartų automatika, taip ir ši turi savo saugumo mechanizmą – užsidarinėjant ar atsidarinėjant visą laiką yra fiksuojama ar nėra kliūties, o jai esant vartai iš karto sustoja. Tokią automatiką dažniausiai renkasi žmonės turėdami didelius vartus – privačiose teritorijose ir privačiuose kiemuose.

3. Varstomų vartų automatika

Varstomų vartų automatika leidžia judėti abiejoms vartų pusėms pirmyn ir atgal, taupant vietą, o jos maksimalus atsidarymo kampas yra 126 laipsniai. Automatiką montuojame ir platiems iki 10 metrų pločio vartams sveriantiems iki 1000 kg. Kaip ir kitų tipų vartų automatika, taip ir ši varstomų vartų automatika, o tiksliau jos funkcijos yra lengvai programuojamos pagal poreikius. Vartų atsidarymo valdymo blokas yra gerai apsaugotas, bet tuo pačiu patogiai pasiekiamas. Ši automatika taip pat turi savaiminio sustojimo apsaugos mechanizmą ir pamačius kliūtį sustoja pati. Šią funkciją vykdyti padeda fotoelementai, kurių pagalba fiksuojamas potencialiai trukdantis objektas.

Yra visi kokybės sertifikatai CE
UNI EN ISO 9001:2000
UNI EN ISO 14001

Vartų automatika BFT ir jos naudojimosi instrukcija

Skambinkite +37063815972 ir teiraukitės dėl vartų automatikos bft skirtingiems vartų tipams montavimo bei pardavimo! Siūlome vienas geriausių kainų Lietuvoje ir suteikiame garantijas. Atvykstame visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Paslaugos nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Vartai
Vartu automatika
vartu automatika kretingoje
Vartai automatika
vartu automatikos gamyba
Kiemo vartu automatika

Jūsų vardas

Telefonas

El.Paštas