VARTŲ AUTOMATIKA BFT

Vartų automatikos BFT

Kiemo vartų automatika BFT

Suteikiame garantijas, kad parduodame ir montuojame visame pasaulyje gerai žinomo ir vertinamo italų gamintojo BFT produkciją, kuri ilgus metus funkcionuos be problemų (net ir atšiaurią žiemą). Naudojama BFT vartų automatika sprendžia įvairias vartų ar tvorų varstymo problemas. Siūloma produkcija – vartų furnitūra, bėgeliai, ratukai, vežimėliai.

Pagrindinės vartų automatikos BFT galimybės:

  1. Pakeliamų vartų automatika

BFT vartų automatika leidžia liems judėti aukštyn ir žemyn. Ji pritaikyta intensyviam ir ilgam naudojimui, be to, turi vidinius saugumo mechanizmus, kurie reaguoja į kliūtį ir neleidžia vartams į ją trenktis. Taip galėsite patogiai valdyti namų ar garažo vartus bei jaustis saugiai, kad neatsitiks nieko blogo. Vartų užsidarymo ir atsidarymo greitis gali būti koreguojamas dėl didelio vartų automatikos pasirinkimo. Pakeliamų vartų automatika taupo vietą ir yra praktiška, nes vartai gali būti atidaromi nuotoliniu būdu ir / arba iš anksto.

  1. Stumdomų vartų automatika

Stumdomų vartų automatika tinka dideliems metaliniams kiemo vartams, sveriantiems ne daugiau nei 1,500 kg. Turime įvairiems dydžiams ir svoriams pritaikytos vartų automatikos. Visas mechanizmo korpusas yra sandarus ir atsparus įvairių smūgių bei atšiaurių oro sąlygų poveikiui. Taip pat kaip ir pakeliamų vartų automatika, ši turi saugumo mechanizmą – užsidarant ar atsidarant visą laiką yra fiksuojama, ar nėra kliūties, o jai esant vartai iš karto sustoja. Tokią automatiką dažniausiai renkasi žmonės, turintys didelius vartus privačiose teritorijose ir kiemuose.

  1. Varstomų vartų automatika

Varstomų vartų automatika leidžia judėti abiem vartų pusėms pirmyn ir atgal (taip taupoma vieta), o jos maksimalus atsidarymo kampas yra 126 laipsniai. Automatiką montuojame ir platiems (iki 10 metrų pločio) vartams, sveriantiems iki 1000 kg. Šių varstomų vartų automatikos funkcijos yra lengvai programuojamos pagal poreikius. Vartų atsidarymo valdymo blokas yra gerai apsaugotas ir  lengvai pasiekiamas. Ši automatika taip pat turi savaiminio sustojimo apsaugos mechanizmą. Šią funkciją vykdyti padeda fotoelementai, kurie fiksuoja potencialiai trukdantį objektą.

Yra visi kokybės sertifikatai CE

UNI EN ISO 9001:2000

UNI EN ISO 14001

Vartų automatika BFT ir jos naudojimosi instrukcija.

Skambinkite +37063815972 ir teiraukitės dėl vartų automatikos BFT skirtingiems vartų tipams montavimo bei pardavimo! Siūlome vienas geriausių kainų Lietuvoje ir suteikiame garantijas. Atvykstame visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Paslaugos nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Vartai
Vartu automatika
vartu automatika kretingoje
Vartai automatika
vartu automatikos gamyba
Kiemo vartu automatika

Jūsų vardas

Telefonas

El.Paštas