Cinkavimas

Kodėl karštas cinkavimas svarbus metalui?

Kiekvienais metais metalo korozija pažeidžia ir leidžia galutinai surūdyti visiems metalams, kuriems nėra padarytas metalo cinkavimas. Norint to išvengti, cinkavimas yra pirmas veiksmas, kurį turi atlikti metalo savininkas. Tokiu būdu metalas yra apsaugomas ilgiems metams – apie 60 metų metalas yra apsaugotas, jei naudojamas aktyviai ir iki 110 metų, jei metalas yra neatšiauriose vietose. Yra įvairių būdų cinkuoti metalui, bet populiariausias ir geriausiai apsaugantis metalą yra karštasis cinkavimas.

Karštasis cinkavimas – cinko sluoksniu dengiamas metalas. Dažniausiai tokiu būdu cinkuojamas metalo gaminys yra nardinamas į vonią, kurioje esti išsilydęs ir verdantis cinkas. Vykstant cheminėms reakcijoms – oksidacijai – metalą padengia cinko sluoksnis, kuris pirmas „kovoja“ su korozija palikdamas metalą apsaugotą ir nepaliestą. Tad norint apsaugoti metalą ir savo nervus dėl surūdijusių ir nepajudinamų metalinių dalių – karštasis cinkavimas yra neišvengiamas.

Casteda įmonės teikiamos cinkavimo paslaugos yra atliekamos profesionaliai ir su garantija, jog gausite pilnai nucinkuotą savo metalo gaminį, kuris stovės keliasdešimt metų ir nebus pažeistas korozijos.

Cinkavimo kaina priklauso nuo gaminio dydžio, todėl norėdami sužinoti tikslią kainą ir jau dabar pradėti cinkavimo darbus – skambinkite ir teiraukitės telefonu.

 

Paslaugos nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

metalo cinkavimas
metalo gaminiu cinkavimas