METALINIAI TURĖKLAI

Metaliniai turėklai – tai ko Jūs ieškote?

Kuriame įvairios stilistikos metalinius turėklus. Turime visas galimybes užsiimti  mažų bei didelių turėklų gamyba. Galime pritaikyti įvairiausias spalvas bei formas, kadangi daugybę metų dirbame su metalu ir mokame jį apdirbti įvairiais būdais. Dažniausiai tai būna kalviškas bei pramoninis būdas. Dėl šios priežasties gebame pasiūlyti inovatyvius ir praktiškus sprendimus, kuriais būna patenkinti mūsų mylimi klientai.

Skambinkite nurodytu telefonu ir mes Jus mielai pakonsultuosime.

Metaliniai turėklai – eksterjero ir interjero puošmena

Metaliniai turėklai yra klasikinis metalo gaminys, kuris bus amžinai madingas ir mėgiamas žmonių. Juos lengvai galima pritaikyti, nepaisant to, koks dizainas dominuoja Jūsų namuose. Metaliniai turėklai puikiai tinka ir dvare, ir  paprastame kotedže – tereikia išsirinkti norimą dizainą, formas, spalvą bei porankį. Turėklo porankis gali būti metalinis arba medinis, priklauso nuo kliento pageidavimų. Pati laiptų forma yra derinama prie jų statymo vietos, kalami metaliniai elementai ir derinami tarpusavyje tol kol gaunamas užsibrėžtas rezultatas.

Reikalingas metalinis turėklas su balkonu?

Užsiimame įvairių metalo gaminių gamyba, todėl galime pasiūlyti metalinį turėklą su visu metaliniu balkonu. Galime įgyvendinti Jūsų projektą arba padėti sukurti naujo metalinio balkono viziją.

Jeigu nesate apsisprendęs ar norite metalinio balkono, pagalvokite, kad tai yra eksterjero detalė Jūsų namų dizainui, kuri tikrai pridės išskirtinio grožio, o taip pat „pasitarnaus“ savo funkcionalumu. Balkone esanti erdvė bus apsaugota metaliniais turėklais bei metaliniu balkonu, todėl galėsite atsipalaiduoti džiaugdamiesi vaizdu pro balkoną atsirėmę į savo nerūdijančio plieno turėklus. Be to, tokios metalinės detalės kaip metalinis balkonas ir metaliniai turėklai suteiks namui papildomos vertės į kurią atkreips dėmesį pirkėjai, nuomininkai ir namų svečiai.
Daugiau skaitykite kategorijoje Metaliniai balkonai.

Kokybiški ir praktiški metaliniai turėklai 

Prieš pradėdami gaminti metalo gaminį, visada įvertiname namo galimybes, klientų lūkesčius ir stengiamės pasiūlyti praktišką bei estetiškai atrodančią metalinę produkciją. Visada atsakome už savo paslaugų kokybę, kuri yra aukščiausios rūšies, ir suteikiame garantiją atliktiems darbams.
Skambinkite telefonu dabar ir mes padėsime įgyvendinti Jūsų viziją.

Teiraukitės telefonu +370 (638) 15972 arba užpildykite kontaktinę formą.

Taip pat kviečiame sužinoti daugiau apie mūsų gaminamus pandusus neįgaliesiems.

Produkto nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Smailaus kampo metaliniai turėklai
Metaliniai turėklai sodyboms
Balti vingiuoti metaliniai turėklai
Modernaus dizaino metaliniai turėklai
Metaliniai turėklai balkonui
Balti metaliniai turėklai terasoms ant stogo