METALINIAI TURĖKLAI

Ar jums reikalingi metaliniai turėklai?

Gaminame mažus ir didelius, įvairių spalvų ir formų turėklus. Mūsų meistrai padės nuspręsti, kokios stilistikos metalinius turėklus geriausia rinktis Jūsų interjerui ar eksterjerui.

Daugybę metų dirbame su metalu ir gebame jį apdirbti įvairiais būdais, pavyzdžiui, kalvišku bei pramoniniu būdu. Dėl šios priežasties gebame pasiūlyti inovatyvius ir praktiškus sprendimus, kuriais būna patenkinti mūsų klientai.

Skambinkite nurodytu telefonu ir mes Jus mielai pakonsultuosime.

Metaliniai turėklai – eksterjero ir interjero puošmena

Metaliniai turėklai yra klasikinis, dažnai klientų pasirenkamas metalo gaminys. Juos lengvai galima pritaikyti, nepaisant to, koks dizainas vyrauja Jūsų namuose. Metaliniai turėklai puikiai tinka ir dvare, ir  paprastame kotedže – tereikia išsirinkti norimą dizainą, formas, spalvą bei porankį. Turėklo porankis gali būti metalinis arba medinis, priklauso nuo kliento pageidavimų. Laiptų forma yra derinama prie jų statymo vietos, kalami metaliniai elementai ir derinami tarpusavyje tol, kol pasiekiamas užsibrėžtas tikslas.

Reikalingas metalinis turėklas su balkonu?

Kuriame įvairius metalo gaminius, todėl galime pasiūlyti metalinį turėklą su visu metaliniu balkonu. Galime įgyvendinti Jūsų projektą arba padėti sukurti naujo metalinio balkono viziją.

Jeigu nesate apsisprendęs, ar norite metalinio balkono, žinokite, kad tokia eksterjero detalė Jūsų namams tikrai suteiks išskirtinumo, be to, bus funkcionali. Balkone esanti erdvė bus apsaugota metaliniais turėklais bei metaliniu balkonu, todėl galėsite atsipalaiduoti džiaugdamiesi vaizdu pro balkoną atsirėmę į savo nerūdijančio plieno turėklus. Be to, metalinės detalės – metalinis balkonas ir metaliniai turėklai – suteiks namui papildomos vertės, į kurią atkreips dėmesį pirkėjai, nuomininkai ir svečiai.

Daugiau skaitykite kategorijoje Metaliniai balkonai.

Kokybiški ir praktiški metaliniai turėklai

Prieš pradėdami gaminti metalo gaminį, visada įvertiname namo galimybes, klientų lūkesčius ir stengiamės pasiūlyti praktišką bei estetiškai atrodančią metalinę produkciją. Visada atsakome už savo paslaugų kokybę ir suteikiame garantiją atliktiems darbams.

Skambinkite telefonu dabar ir mes padėsime įgyvendinti Jūsų viziją.

Teiraukitės telefonu +370 (638) 15972 arba užpildykite kontaktinę formą.

Taip pat kviečiame sužinoti daugiau apie mūsų gaminamus pandusus neįgaliesiems.

Produkto nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Smailaus kampo metaliniai turėklai
Metaliniai turėklai sodyboms
Balti vingiuoti metaliniai turėklai
Modernaus dizaino metaliniai turėklai
Metaliniai turėklai balkonui
Balti metaliniai turėklai terasoms ant stogo