METALINIAI VARTAI

Vartai – tai tarsi namų atspindys, kurį atvykęs svečias pamatys pirmiausia. Kokybiški metaliniai vartai yra estetiška ir protinga investicija, puošianti namą ir kiemą ilgus metus. Taip galvoja ne tik metalinius vartus gaminantys kalviai, bet ir dauguma klientų, kurie ieško įdomaus ir ilgaamžio sprendimo namams.

„Castedos“ įmonės darbuotojai išklauso ir išanalizuoja kliento norus, todėl pagaminame puikiai veikiančius, funkcionalius ir saugius metalinius vartus. Pasirūpiname geriausiomis metalo gaminių medžiagomis, judėjimo (varstymo) mechanizmais, dekoracijomis bei forma. Visiems atliktiems darbams suteikiame kokybės garantiją.

Mūsų įmonė gamina įvairių matmenų slenkančius metalinius kiemo vartus, vartelius bei įvairių matmenų atveriamus metalinius kiemo vartus ir vartelius.

Kviečiame pasižvalgyti nuotraukų galerijoje ir išsirinkti Jums patinkančius metalinius vartus. Taip pat norime priminti, kad jei nerandate metalo gaminių pavyzdžių, kurie atspindėtų Jūsų norus – skambinkite +370-638-15972 arba rašykite mums el. paštu. Kartu sukursime geriausią ir Jums labiausiai tinkantį sprendimą!

Produkto nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Metalinių vartų gamyba
Vartai
Metaliniai vartai
Metaliniai vartai namams
Metaliniai varteliai Kretingoje
Metaliniu vartu gamyba Kretingoje