METALINIAI VARTAI

Vartai – tai tarsi namų atspindys, kurį svečias pirmiausiai pamatys atvykęs pas Jus į svečius arba atkreips dėmesį prieš išvykstant. Kokybiški metaliniai vartai yra estetiška bei protinga investicija, kuri puoš Jūsų namą ir kiemą ilgus metus. Taip galvoja ne tik metalinius vartus gaminantys kalviai, bet ir dauguma klientų, kurie nori įdomesnio ir ilgaamžiškesnio sprendimo savo namams.

Castedos įmonės darbuotojai garantuoja, jog išklausys ir išanalizuos kiekvieną kliento norą. Klientui bus pagaminti puikiai veikiantys, funkcionuojantys ir saugūs metaliniai vartai, juk jais naudositės kasdien! Pasirūpinsime geriausiomis metalo gaminių medžiagomis, judėjimo mechanizmais (varstymo), dekoracijomis bei forma. Visiems atliktiems darbams bus suteikta kokybės garantija.

Mūsų įmonė gamina įvairių matmenų slenkančius metalinius kiemo vartus, vartelius bei įvairių matmenų atveriamus metalinius kiemo vartus ir vartelius.

Kviečiame apsilankyti nuotraukų galerijoje ir išsirinkti Jums patinkančius metalinius vartus. Taip pat norime priminti, jog jeigu nerandate metalo gaminių pavyzdžių, kurie atspindėtų Jūsų norus – Skambinkite +370-638-15972 arba rašykite mums į el. paštą. Kartu sukursime geriausią ir Jums labiausiai tinkantį sprendimą!

Produkto nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Metalinių vartų gamyba
Vartai
Metaliniai vartai
Metaliniai vartai namams
Metaliniai varteliai Kretingoje
Metaliniu vartu gamyba Kretingoje