METALINĖS TVOROS

Reikia metalinės tvoros?

Tai tinkama vieta ją rasti! Gaminame įvairias metalines tvoras bei montuojame tvoros segmentus.

Pageidaujant gaminius nucinkuojame ir  / arba nudažome milteliniu būdu. Galima rinktis segmentinių bei tinklinių tvorų aukščius nuo 830 iki 2450 mm. Siūlome 4 mm ir 5 mm skersmens cinkuotas arba cinkuotas ir dažytas tvoros sekcijas bei stulpus. Dažome pagal standartą žalia arba ruda spalva, bet naudojame ir bet kokią kitą pagal RAL kodą.

Kokybiška metalinė tvora yra estetiška ir protinga investicija. Ją įsirengti pasirenka norintys įdomaus, ilgaamžio sprendimo savo namams.

Skambinkite ir teiraukitės dėl metalinės tvoros, o mūsų darbuotojai tikrai Jums patars – išklausę bei išanalizavę Jūsų viziją, pasiūlysime būtent tai, ko Jums reikia arba sukursime individualų sprendimą pagal turimus brėžinius.

Visada atsakome už savo darbų kokybę, stengiamės pasiūlyti modernų bei estetišką teritorijos aptvėrimo sprendimą.

Tvoros segmentai – būdas greitai aptverti savo teritoriją

Segmentinės tvoros yra plačiai paplitusios visoje Lietuvoje – šios tvoros yra praktiškos, nebrangios ir greitai pagaminamos. Tinkline tvora aptvertos teritorijos nepraranda saulės spindulių, išvaizda išlieka estetiška, aptvertas objektas išsaugo matomumą.

Segmentinė tvora dažniausiai pasirenkama sporto aikštelėms, vaikų buvimo vietoms, ligoninėms, verslo centrams su uždarais kiemais, automobilių stovėjimo aikštelėms ar bet kokiam kitam objektui, kuriam reikia greito, patikimo ir nebrangaus teritorijos aptvėrimo sprendimo. Segmentinės tvoros yra paprasčiausias, tačiau tikrai ne prasčiausias būdas atitverti savo teritoriją nuo pašalinių.

Tvoros segmentai susideda iš vienodų dalių, sudarytų iš daugybės metalinių strypų. Segmentai apkabomis iš abiejų pusių tvirtinami prie stulpų, kurie tvirtai betonuojami į žemėje esantį gruntą ir apsaugomi specialiais kamščiais, kurie apsaugo nuo sniego, lietaus ir rūdžių susidarymo.

Segmentinė tvora ilgai nekels rūpesčių, nes visas metalo gaminys yra cinkuotas karštuoju būdu, o vėliau nudažytas pasirinkta spalva. Taip yra užtikrinamas segmentinės tvoros ilgaamžiškumas.

Segmentinės tvoros kokybišką gamybą ir montavimą užtikrina mūsų kvalifikuoti specialistai. Gamybos ir montavimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Virinto ir pinto tinklo tvoros (tinklinė tvora)

Paprasčiausia metalinės tvoros forma – virinto arba pinto tinklo tvora. Tinklinė tvora gali būti naudojama dideliems ir mažiems žemės sklypams, privačioms valdoms, sporto aikštelėms, statybinėms zonoms, keliams, miškams ir daugybei kitų plotų aptverti. Tai yra paprasčiausias ir greičiausias metalinės tvoros sprendimas bet kokiai teritorijai.

Virinto tinklo tvora yra sudaryta iš cinkuotos vielos tinklo, įprastai padengto žalia poliesterio danga. Tvorų stulpai yra įbetonuojami į gruntą, o prie jų tvirtinama virinto tinklo tvora. Jeigu tinklinė tvora montuojama prie apvalių stulpų, būtinai naudojamos stulpų atramos, kurios yra tvirtinamos prie stulpų metalinėmis apkabomis.

Virinto tinklo tvoros pagrindiniai privalumai – greitas pagaminimo ir montavimo laikas, maža virinto tinklo tvoros kaina, be to, nereikalinga papildoma priežiūra. Virinto tinklo tvora gali būti trumpalaikis arba ilgalaikis aptvėrimo sprendimas.

Jeigu kyla klausimų, maloniai prašome skambinti šiuo numeriu +37063815972

Kviečiame sužinoti daugiau apie pandusus.

Produkto nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Metalinės tvoros
Metalinė tvora
Segmentinės tvoros
Tvoros segmentai
Tinklinė tvora
Tinklinė tvora