METALINĖS TVOROS

Reikia metalinės tvoros?

Pataikėte būtent ten! Pas mus gaminamos įvairios metalinės tvoros bei montuojami tvoros segmentai:

  • Metalinės tvoros, segmentinės tvoros;
  • metalinės tvoros, virinto ir pinto tinklo tvoros.

Visus gaminius galim karštai cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu. Galimi segmentinių bei tinklinių tvorų aukščiai nuo 830 iki 2450 mm. Siūlome 4 mm ir 5 mm skersmens cinkuotas arba cinkuotas ir dažytas tvoros sekcijas bei stulpus. Dažome pagal standartą žalia arba ruda spalva, bet naudojame ir bet kokią kitą pagal RAL kodą.

Kokybiška metalinė tvora yra estetiška bei protinga investicija, kuri puoš Jūsų teritoriją ir namą ilgus metus. Tokį sprendimą pasirenka visi, kurie iš arti pamato metalines tvoras ir nori įdomesnio, o kartu ir žymiai ilgaamžiškesnio aptvėrimo sprendimo savo namams.

Skambinkite ir teiraukitės dėl metalinės tvoros, o mūsų darbuotojai tikrai Jums patars – išklausę bei išanalizavę Jūsų viziją, mes pasiūlysime būtent tai ko Jums reikia arba sukursime pagal turimus brėžinius.

Visada atsakome už savo darbų kokybę, stengiamės pasiūlyti modernų bei estetiškai atrodantį teritorijos aptvėrimo sprendimą.

Jeigu Jums reikalingas ekonomiškiausias ir praktiškiausias teritorijos aptvėrimo būdas – siūlome žaibiškai plintantį variantą – tvoros segmentai.

Tvoros segmentai – būdas greitai aptverti savo teritoriją

Segmentinės tvoros yra plačiai paplitusios visoje Lietuvoje – segmentinės tvoros yra praktiškos, nebrangios ir greitai pagaminamos. Tinkline tvora aptvertos teritorijos nepraranda saulės spindulių, išvaizda išlieka estetiška ir tuo pačiu išsaugomas aptverto objekto matomumas.

Segmentinė tvora dažniausiai pasirenkama norint aptverti sporto aikšteles, vaikų buvimo vietas, ligonines, verslo centrus su uždarais kiemais, automobilių stovėjimo aikšteles ar bet kokį kitą objektą, kuriam reikia greito, patikimo ir nebrangaus teritorijos aptvėrimo sprendimo. Segmentinės tvoros yra paprasčiausias, tačiau tikrai ne prasčiausias būdas atitverti savo teritoriją nuo pašalinių.

Tvoros segmentai susideda iš vienodų segmentų, kurie yra sudaryti iš daugybės metalinių strypų. Pats segmentas yra pritvirtinamas abiejose pusėse apkabomis prie stulpų. Šie tvirtai betonuojami į žemėje esantį gruntą ir apsaugomi specialiais kamščiais, kurie apsaugo nuo sniego ir lietaus, o tuo pačiu ir nuo rūdžių.

Segmentinė tvora tarnaus ilga laiką nekeldama rūpesčių, nes visas metalo gaminys yra cinkuotas karštuoju būdu, o vėliau nudažytas pasirinkta spalva. Taip yra pilnai užtikrinamas segmentinės tvoros ilgaamžiškumas.

Segmentinės tvoros kokybišką gamybą ir montavimą užtikrina kvalifikuoti specialistai dirbantys pas mus. Gamybos ir montavimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Virinto ir pinto tinklo tvoros (Tinklinė tvora)

Paprasčiausia metalinės tvoros forma – virinto arba pinto tinklo tvora. Tinklinė tvora gali būti naudojama didelių ir mažų žemės sklypų, privačių valdų, sporto aikštelių, statybinių zonų, kelių, miškų ir daugybės kitų plotų aptvėrimui. Tai yra paprasčiausias ir greičiausias metalinės tvoros sprendimas bet kokiai teritorijai.

Virinto tinklo tvora yra sudaryta iš virintos ir cinkuotos vielos tinklo, kuris padengtas standartiškai žalia poliesterine danga. Tvorų stulpai yra įbetonuoti į gruntą, o prie šių yra tvirtinama virinto tinklo tvora. Jeigu tinklinė tvora montuojama prie apvalių stulpų, būtinai naudojamos stulpų atramos, tvirtinamos prie stulpų metalinėmis apkabomis.

Virinto tinklo tvoros pagrindiniai privalumai yra greitas pagaminimo ir montavimo laikas, maža virinto tinklo tvoros kaina, nereikalinga papildoma priežiūra. Virinto tinklo tvora gali padėti įgyvendinti trumpalaikius arba ilgalaikius aptvėrimo sprendimus.

Jeigu kyla daugiau klausimų, maloniai prašome skambinti šiuo numeriu +37063815972

Kviečiame sužinoti daugiau apie pandusus.

Produkto nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Metalinės tvoros
Metalinė tvora
Segmentinės tvoros
Tvoros segmentai
Tinklinė tvora
Tinklinė tvora