APIE MUS

Metalo gaminiai ir kalvio darbai

UAB Casteda yra plataus profilio gamybinė – paslaugų įmonė, kurioje dirba atestuoti ir profesionalūs darbuotojai. Mes specializuojamės įvairių metalo konstrukcijų gamyboje – nuo mažiausių, tinkančių dovanoms iki gaminių interjerui ir eksterjerui, konstrukcijų statiniams ir patalpoms. Gaminame vartus ir vartelius, montuojame vartų automatiką, kelio užtvarus. Statome segmentinę ir tinklinę tvorą. Atsižvelgiame į individualius užsakymus, siūlome optimalų kainos ir kokybės variantą.

MŪSŲ ISTORIJA

2015 spalio mėn. 14 d.

Įkūrimas

Įregistruotas juridinis asmuo UAB „Casteda“.
EVRK 2 red. veikla.
Metalo konstrukcijos ir jų dalių gamyba
Į šią klasę įeina:
– statybinių metalinių karkasų ar griaučių (bokštų, stiebų, santvarų, tiltų ir kt.) ir jų dalių gamyba
– pramoninių metalinių karkasų (aukštakrosnėms, kėlimo ir krovimo įrenginiams ir kt.) gamyba
– surenkamų, daugiausia metalinių, pastatų:
• statybvietės namelių, parodų modulinių elementų ir kt., gamyba

2016 vasario mėn. 12 d.

Tapome PVM mokėtojais

Įregistruotas pridėtinės vertės mokesčio mokėtoju, PVM mokėtojo kodas LT100009951418

KODĖL MES

Pasitikėjimas ir kokybė

Rinkdamiesi paslaugų teikėjus arba produkcijos gamintojus, visada norime rasti kokybiškiausią variantą už žemiausią kainą. Tačiau, tik atlikus darbus galime įvertinti jų kokybę.
Metalo gaminiai, kuriuos gamina Casteda darbuotojai visada yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus Lietuvos bei pasaulio standartus. Metalo gaminiai visada kuriami pagal statybos techninius reglamentus, o tai leidžia klientams tapti ilgalaikiais mūsų draugais.
Metalo konstrukcijų patvarumas, kalviškų darbų grožis ir apskritai produkcijos KOKYBĖ yra tai į ką mes orientuojamės ir dėl ko esame žinomi Lietuvoje.
Gaminame produkciją „pandusas neįgaliesiems“ pagal STR ir montuojame BFT automatiką – vartų automatika, vartų furnitūra.

DRAUGAI IR PARTNERIAI