PANDUSAS ir rampos neįgaliesiems

Kas yra pandusas?

Pandusas – tai nuožulnus šlaitas. Jis padeda žmonėms su negalia pakilti ar nusileisti vežimėliu, be to, palengvina judėjimą pėsčiomis. Pandusas yra cinkuota metalinė nuožulnuma, esanti tarp nevienodo aukščio aikštelių.

Kokybės standartą atitinkantis pandusas neįgaliesiems

Mūsų gaminamas pandusas ir rampa neįgaliesiems yra pritaikyti turintiems specialiųjų poreikių.

Vadovaujamės statybos techninių reikalavimų reglamentu STR 2.03.01:2001 „Statiniai ir teritorijos. Reikalavimai žmonių su negalia reikmėms specialieji reikalavimai, taikomi įėjimams, laiptams bei pandusams.“

Ištrauka iš STR 2.03.01:2001:

Panduso juosta turi būti tiesi. Panduso juostos išilginis nuolydis turi būti ne didesnis kaip 6,0 %, kai neįmanoma įrengti kitaip, gali būti taikomas išilginis nuolydis ne didesnis kaip 8,3 %. Tuo atveju, jei projektuojamas pandusas su mažu išilginiu nuolydžiu, gali prireikti numatyti skersinį panduso nuolydį, siekiant užtikrinti paviršinio (lietaus) vandens nuleidimą.

Neįgaliesiems pritaikyto panduso plotis turi būti ne mažesnis kaip 1 200 mm, matuojant atstumą tarp apsauginių bortelių ir / ar tarp turėklų.

Daugiau apie panduso neįgaliesiems reikalavimus skaitykite čia –  PANDUSAS NEĮGALIESIEMS REIKALAVIMAI

 

Kreipkitės į mus ir galėsite būti tikri, kad pandusas bus gaminamas pagal visus nustatytus reikalavimus. Kadangi turime daug patirties su įvairiausių pandusų neįgaliesiems gamyba, tai galime pasiūlyti ekonomiškiausius ir kokybiškiausius iš anksto apgalvotus sprendimus žmonėms su negalia. Skambinkite mums  arba užpildykite kontaktinę formą ir atsakysime į visus kylančius klausimus.

Ką apie mus mano klientai?

 

 „Ačiū Jums, jog greitai ir kokybiškai nestandartinėje vietoje įrengėte pandusą“

Audronė Gecevičienė

 

„Pandusas tikrai palengvina žmonių su negalia ir juos prižiūrinčių asmenų kasdienybę, ačiū už konsultacijas ir puikiai atliktą darbą“

Saulius Dilinskas

 

 Skambinkite tel. +370 (638) 15972

Pandusas ir jo gamyba

Mūsų kuriamas pandusas visada individualiai pritaikomas objektui – pandusas ir jo dydis atitinka techninius reikalavimus ir užima tik būtinai reikalingą erdvę, todėl taip sutaupoma vietos ir lėšų. Įrengiami ir specialūs dvigubi turėklai, užtikrinantys dar didesnį saugumą.

Šiuo metu populiariausias pasirinkimas – stacionarus cinkuoto plieno pandusas neįgaliesiems, tačiau visada pandusą galime pritaikyti  pagal specialius poreikius.

Taip pat gaminame ir parduodame metalines rampas, kurios padeda žmonėms su negalia judėti lengviau arba gali būti plačiai naudojamos technikai ir prekėms perkelti per griovius, patogiai nusileisti arba pakilti į kitame aukštyje esantį plotą.

Mūsų darbuotojai turi ilgametę darbo su metalu patirtį, todėl geba apdirbti, kokybiškai pagaminti ir sumontuoti įvairių tipų pandusus, metalines rampas bei metalinius turėklus. Tuo pačiu visada stengiamės pasiūlyti ir rekomenduoti geriausius sprendimus, nes esame dirbę su skirtingais metalo gaminiais.

Jeigu turite klausimų – nežinote, kaip kokybiškai ir nebrangiai įsirengti pandusą, mielai Jus pakonsultuosime, suteiksime žinių apie kainą ir pagaminimo terminus.

Skambinkite ir teiraukitės. Esame pasiruošę padėti ir užmegzti ilgalaikius ryšius. Mumis pasitiki ir rekomenduoja daugybė privačių klientų, įmonių bei biudžetinių įstaigų visoje Lietuvoje.

Skambinkite +37063815972 arba užpildykite kontaktinę formą ir su Jumis susisieksime!

 

 

Produkto nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Pandusas neįgaliesiems
Pandusas neįgaliesiems
Pandusas neįgaliesiems Vilniaus Universitete
Pandusas neįgaliesiems
Pandusų gamyba
Pandusas daugiabučiams