PANDUSAS ir RAMPOS Neįgaliesiems

Pandusas – kas tai?

Pandusas, remiantis tarptautinių žodžių žodynu, reiškia nuožulnų šlaitą. Toks metalinis nuožulnus šlaitas suteikia galimybę pakilti ar nusileisti neįgaliesiems skirtu vežimėliu ir taip pat palengvina judėjimą pėsčiomis. Pandusas yra cinkuota metalinė nuožulnuma esanti tarp ne vienodo aukščio aikštelių.

Pandusas neįgaliesiems, kuris atitinka kokybės standartą

Pabrėžiame, jog pas mus gaminamas pandusas ir rampa neįgaliesiems, visada yra pritaikyti žmonių su negalia poreikiams.

Vadovaujamės statybos techninių reikalavimų reglamentu STR 2.03.01:2001 „Statiniai ir teritorijos. Reikalavimai žmonių su negalia reikmėms specialieji reikalavimai, taikomi įėjimams, laiptams bei pandusams.“

Ištrauka iš STR 2.03.01:2001:

Panduso juosta turi būti tiesi. Panduso juostos išilginis nuolydis turi būti ne didesnis kaip 6,0 %, kai neįmanoma įrengti kitaip, gali būti taikomas išilginis nuolydis ne didesnis kaip 8,3 %. Tuo atveju, jei projektuojamas pandusas su mažu išilginiu nuolydžiu, gali prireikti numatyti skersinį panduso nuolydį, siekiant užtikrinti paviršinio (lietaus) vandens nuleidimą.

Neįgaliesiems pritaikyto panduso plotis turi būti ne mažesnis kaip 1 200 mm, matuojant atstumą tarp apsauginių bortelių ir / ar tarp turėklų.

Daugiau apie Panduso neįgaliesiems reikalavimus skaitykite čia –  PANDUSAS NEĮGALIESIEMS REIKALAVIMAI

 

Galite būti tikri, jog pandusas bus gaminamas pagal visus nustatytus reikalavimus. Kadangi turime daug patirties su įvairiausių pandusų neįgaliesiems gamyba, tai galime pasiūlyti ekonomiškiausius ir kokybiškiausius iš anksto apgalvotus sprendimus neįgaliesiems. Skambinkite mums – mes mielai atsakysime ir pakonsultuosime Jus arba užpildykite kontaktinę formą ir mes būtinai su Jumis susisieksime.

Ką apie mus mano klientai

 

„Ačiū Jums, jog greitai ir kokybiškai, nestandartinėje vietoje, įrengėte pandusą“

Audronė Gecevičienė

„Pandusas tikrai palengvina žmonių su  negalia ir juos prižiūrinčių asmenų kasdienybę, ačiū už konsultacijas ir puikiai atliką darbą“

Saulius Dilinskas

 

 Skambinkite tel. +370 (638) 15972

Pandusas ir jo gamyba

Pas mus kuriamas pandusas yra visada individualiai pritaikomas prie objekto – pandusas ir jo dydis atitinka reikalavimus ir užima tik būtinai reikalingą plotą panduso gamybai, todėl taip sutaupoma vietos ir pinigų. Įrengiami specialūs dvigubi turėklai, kurie leidžia užtikrinti dar didesnį saugumą. Šiuo metu populiariausias pasirinkimas yra stacionarus cinkuoto plieno pandusas neigaliesiems, tačiau visada galime pritaikyti neigaliųjų panduso formą pagal poreikius.

Taip pat pas mus gaminamos ir parduodamos metalinės rampos, kurios palengvina judėjimą neįgaliesiems bei yra plačiai naudojamos technikos bei prekių perkėlimui per griovius, patogiai nusileisti arba pakilti į kitame aukštyje esantį plotą.

Mūsų darbuotojai turi ilgametę darbo patirtį su metalu, todėl, pilnai sugeba apdirbti, kokybiškai pagaminti ir sumontuoti įvairiausių tipų pandusus, metalines rampas, bei metalinius turėklus. Tuo pačiu visada stengiamės pasiūlyti ir parekomenduoti geriausius sprendimus, kadangi esame dirbę su įvairaus pobūdžio metalo gaminiais.

Jeigu kyla kokių klausimų – nežinote kaip galėtumėte kokybiškai ir nebrangiai įsirengti pandusą, mes mielai Jus pakonsultuosime kainos bei pagaminimo terminų klausimais.

Skambinkite ir teiraukitės. Mes esame pasiruošę Jums padėti ir palaikyti ilgalaikius ryšius. Mumis pasitiki ir rekomenduoja daugybė privačių bei biudžetinių įstaigų visoje Lietuvoje.

Telefonas pasiteiravimui: +37063815972 arba užpildykite kontaktinę formą ir mes su Jumis susisieksime!

 

 

Produkto nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Pandusas neįgaliesiems
Pandusas neįgaliesiems
Pandusas neįgaliesiems Vilniaus Universitete
Pandusas neįgaliesiems
Pandusų gamyba
Pandusas daugiabučiams