METALINIAI TURĖKLAI

Metaliniai turėklai yra klasikinis metalo gaminys, kuris bus amžinai madingas ir mėgiamias klientų. Juos labai lengvai galima pritaikyti, nepaisaint to, koks dizainas dominuoja jūsų namuose. Metaliniai turėklai puikiai tinka dvare ar paprastame kotedže – tereikia išsirinkti norimą formą, spalvą ir porankį. Metalinio turėklo porankis gali būti metalinis arba medinis, priklauso nuo kliento pageidavimų. Pati laiptų forma yra derinama prie jų statymo vietos, kalami metaliniai elementai ir derinami tarpusavyje tol kol gaunamas užsibrėžtas rezultatas.

Metalinis balkonas ir su juo susiję gaminiai yra išskirtinai svarbūs žmonėms puoselėjantiems eksterjero grožį, detales. Tokio tipo metalo gaminiai pagyvina namo išorę ir stipriai padidina vidinę namo erdvę. Pasirinkus tokį balkono sprendimo būdą ilgai nereikės galvoti apie atsinaujinimą, o iškilus tokiam norui, visada bus galima perdažyti metalinį balkoną su pasirinktais dažais.

Prieš pradėdami projektuoti reikalingą metalo gaminį, visada įvertiname namo galimybes, klientų lūkesčius ir stengiamės pasiūlyti naujo dizaino metalo gaminį. Visada atsakome už savo paslaugų kokybę ir suteikiame garantiją atliktiems darbams.

Produkto nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Tvora
Vartai
Laiptai
Laiptai
Konstrukcija
Rėmas