PANDUSAS Neįgaliesiems, RAMPOS

Projektuojamas pandusas neįgaliesiems arba užvažiavimo rampa, kurį galite įsigyti pas mus, visada yra pritaikytas žmonių su negalia poreikiams.

Vadovaujamės statybos techninių reikalavimų reglamento STR 2.03.01:2001 Statiniai ir teritorijos. Reikalavimai žmonių su negalia reikmėms specialieji reikalavimai, taikomi įėjimams, laiptams bei pandusams.

Pas mus kuriamas pandusas yra visada individualiai pritaikomas prie objekto – pandusas ir jo dydis atitinka reikalavimus ir užima tik būtinai reikalingą plotą panduso gamybai, todėl taip sutaupote vietos. Įrengiami specialūs dvigubi turėklai, kurie leidžia užtikrinti dar didesnį saugumą. Šiuo metu pagrindinis pasirinkimas yra stacionarus cinkuoto plieno pandusas neigaliesiems, bet visada galime pritaikyti neigaliųjų panduso formą pagal poreikius.

Konstruojame ir parduodame metalines rampas, kurios taip pat palengvina judėjimą neigaliesiems.
Jos gali būti naudojamos technikos bei prekių perkėlimui per griovius; patogiai nusileisti arba pakilti į kitame aukštyje esantį plotą.

Kuriame įvairaus pobūdžio neįgaliųjų pandusas bei metalines rampas, taip pat gaminame metalinius turėklus, kurie yra pritaikyti neįgaliesiems.

Jeigu kyla kokių klausimų ar nežinote kaip galėtumėte kokybiškiausiai ir ekonomiškiausiai įsirengti pandusą, mes mielai Jus pakonsultuosime kainos bei pagaminimo terminų klausimais.

Skambinkite ir teiraukitės. Mes esame pasiruošę Jums padėti ir palaikyti ilgalaikius ryšius. Mumis pasitiki ir rekomenduoja daugybė biudžetinių bei privačių įstaigų, kuriose buvo įrengtas pandusas neįgaliesiems ar užvažiavimo rampa.

Telefonas pasiteiravimui: +37063815972

Produkto nuotraukos

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Pandusas neįgaliesiems
Pandusas
Pandusas neigaliesiems ir metaliniai tureklai
Pandusas neįgaliesiems įstaigoms
Pandusų gamyba
Pandusas daugiabučiams