APIE MUS

Metalo gaminiai ir kalvio darbai

 

UAB „Casteda“ yra plataus profilio gamybinė-paslaugų įmonė, kurioje dirba atestuoti ir profesionalūs darbuotojai. Mes specializuojamės įvairių metalo konstrukcijų gamyboje – nuo mažiausių, tinkančių dovanoms, iki gaminių interjerui ir eksterjerui, konstrukcijų statiniams ir patalpoms. Gaminame vartus ir vartelius, montuojame vartų automatiką, kelio užtvarus. Statome segmentinę ir tinklinę tvorą. Atsižvelgiame į individualius užsakymus, siūlome optimalų kainos ir kokybės santykį.

MŪSŲ ISTORIJA

2015 m. spalio mėn. 14 d.

Įkūrimas

Įregistruotas juridinis asmuo UAB „Casteda“.

EVRK 2 red. veikla.

Metalo konstrukcijos ir jų dalių gamyba

Į šią klasę įeina:

– statybinių metalinių karkasų ar griaučių (bokštų, stiebų, santvarų, tiltų ir kt.) ir jų dalių gamyba;

– pramoninių metalinių karkasų (aukštakrosnėms, kėlimo ir krovimo įrenginiams ir kt.) gamyba;

– surenkamų, daugiausia metalinių, pastatų, pavyzdžiui, statybvietės namelių, parodų modulinių elementų ir kt., gamyba.

2016 m. vasario mėn. 12 d.

Tapome PVM mokėtojais

PVM mokėtojo kodas LT100009951418

KODĖL MES

Pasitikėjimas ir kokybė

Rinkdamiesi paslaugų teikėjus arba produkcijos gamintojus, visada norime rasti kokybiškiausią variantą už žemiausią kainą. Tačiau tik atlikus darbus galime įvertinti jų kokybę. „Casteda“ darbuotojų kuriami metalo gaminiai visada yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus Lietuvos bei pasaulio standartus. Metalo gaminiai kuriami pagal statybos techninius reglamentus, o tai leidžia klientams tapti ilgalaikiais mūsų partneriais.

Metalo konstrukcijų patvarumas, kalviškų darbų grožis ir produkcijos kokybė yra tai, į ką mes orientuojamės ir dėl ko esame žinomi Lietuvoje. Mūsų gaminamas pandusas neįgaliesiems atitinka STR standartus. Taip pat montuojame BFT automatiką – vartų automatiką, vartų furnitūrą. Atliekame ir kitus darbus.

DRAUGAI IR PARTNERIAI